vannitoa-remont.ee
Back

Vannitoa remont „võtmed kätte“ Tallinnas

Reading time: 11 minutes
0
390

Just sellist ülesannet nimetatakse remont “võtmed kätte” . Vannitoa väikses ruumis saab teostada palju erinevaid remonditöid:

 • Vanade sanitaartehniliste seadmete, kommunikatsioonide ja viimistluste demonteerimine.
 • Seinte ja põranda joondamine.
 • Uue veevarustuse, kanalisatsiooni ja elektrijuhtmete paigaldamine.
 • Seina- ja põrandaplaadide paigaldus.
 • Ripplae paigaldus.
 • Vannide, valamute ja muude sanitaartehniliste seadmete paigaldamine.
 • Ukse vahetaus.
 • Koristamine ja prügivedu.

Kõik need tööd tuleb omavahel üksteisega kooskõlastada. Sel juhul on vaja järgida ehitusnorme ja seadme kommunikatsiooni reegleid.

Vannitoa põhjalik kapitaalremont

Vead võivad põhjustada palju probleeme. Mõned neist ilmuvad kiiresti: näiteks ebaühtlaseid seinu ei saa ilusti ja kvalitatiivselt plaadida.

Sideseadme vead võivad ilmneda hiljem – näiteks valesti valmistatud kanalisatsioonisüsteem ummistub regulaarselt.

Veel üks asjaolu, mis kogenematuid inimesi segadusse ajab, on vajadus valida mitme väga sarnaste võimaluste hulgast parim lahendus.

Näiteks saate uue veevarustussüsteemi paigaldamiseks kasutada erinevat tüüpi torusid ja paigutada neid mitmel viisil. Samal ajal tuleb remondi või hooldamise ajaks võimaldada juurdepääs teatud sõlmedele: veefiltreid tuleb regulaarselt puhastada ja arvesteid perioodiliselt vahetada. Ainult kogenud ja kvalifitseeritud tööline suudab kõiki nüansse arvestada ja paigaldamise kvalitatiivselt lõpule viia.

Paljude spetsialistide töö koordineerimine mitte ainult ei taga lõpptulemuse kvaliteeti, vaid vähendab ka remondiaega. Seetõttu on soovitatav vannitoa “võtmed kätte” remont usaldada ühele alltöövõtjale ja mitte kutsuda mitu sõltumatut töömeistrit.

Baltic Job Service OÜ pakub Tallinnas “võtmed kätte” vannitoa remontitööd. Meil on kogenud spetsialistid, kes teostavad kõik vajalikud projekteerimis- ja paigaldustööd. Töö maksumus määratakse kindlaks pärast kalkulatsiooni koostamist ,alates 400 eur ruutmeetri kohta.

Vannitoa kosmeetiline remont

Kommunikatsioonide ja torustiku täielik asendamine pole alati vajalik. Paljudel juhtudel piisab odavate kosmeetiliste paranduste tegemisest: seinte plaatimine, vigaste või vananenud seadmete asendamisene jne. Baltic Job Service OÜ meistrid aitavad Teid lahendada antud ülesanne.

Nad vaatavd üle Teie vannituba, hindavad selle seisukorda ja koostavad ülevaatuse tulemuste põhjal soovitused: mida on vaja kõigepealt remontida ja mida saab jätta ootele.

Vannitoa viimistlus

See on veel üks teenus, mida meie ettevõte pakub. Uutes majades ja korterites pole remonti vaja, kõik kommunikatsioonid on juba rajatud. Jääb ainult lõpetada viimistlus vastavalt kujundusprojektile või omaniku soovidele. Meie ekspertidel on pikaajaline kogemus erinevate viimistlusmaterjalidega.

Keraamiline plaatimine, töö mosaiikaga ja kiviga, seinte värvimine ,dekoratiivne krohvimine – me suudame realiseerida Teie disaini väljakutset.

Kliendiga sõlmitud kokkuleppe alusel tarnime vajalikke ehitus- ja viimistlusmaterjale. Töö lõppedes puhastame ruumi ja viime välja kogunenud ehitusjäätmed. Oleme oma töö kvaliteedis kindlad. Kõigile tehtud töödele antakse kirjalik 2 a. garantii.

Täida allolev tellimisleht ja saada see ära.

  Share
  Related Post