vannitoa-remont.ee
Back

Teenused vannitoa remont

Korteri remont — see on alati tolm, müra, kulutused ja närvid. Keegi ei tahaks teha remonti tihti. Teostatud remondi vastupidavus sõltub kasutatud materjalidest ja meistrite pädevusest.

Firma Baltic Job Service OÜ lahendab mõlemad ülesanded: pakub eraisikutele ja organisatsioonidele remonditeenuseid ja abi materjalide soetamises ja kohaletoimetamises.

Sanitaarsõlme ja vannitoa remont

Vannituba igas majas — see on ruum, mis on küllastatud kommunikatsioonide ja seadmetega. Lisaks on see koht kõrgendatud niiskusega. Vannitoa remont peab kindlasti arvestama neid iseärasusi.

Vannitoa kompleksremont „võtmed kätte“ sisaldab hulgaliselt erinevat liiki töid; kõik need on omavahel seotud.

ОSaatke tellimus vannitoa remondiks.

  Demonteerimine

  Kõigepealt demonteeritakse kõik sanitaartehnilised seadmed, seintelt eemaldatakse vanad plaadid ja teised viimistluskatted, eemaldatakse vanad veevarustus- ja kanalisatsioonitorud jt. Vanades majades tuleb eemaldada ka seintelt lagunenud, tugevuse kaotanud krohv, aga vahel eemaldada ka tasanduskiht.

  Ehituspraht viiakse välja; puhastatud seinte pinnad kaetakse alusvärviga. Reeglina, antud etapil varustatakse ajutise veetorustiku ja valgustusega.

  Pindade tasandamine

  Seinad peavad olema siledad ja vertikaalsed, põrand horisontaalne. Ainult sellistele pindadele saab paigaldada keraamilisi plaate kvaliteetselt. Selleks meistrid paigaldavad majakad ja krohvivad pinnad; põrandale tehakse tasanduskiht.

  See on küllaltki vaevarikas töö, millele kulub suur maht materjale. Paksu krohvikihi kuivatamine samuti nõuab aega, ja see on üheks põhjuseks, miks seinte tasandamist teostatakse remondi alguses.

  Vannitoas vajalik põranda ja seinte hüdroisolatsiooni võib teostada nii enne krohvimist ja tasanduskihi teostamist kui ka pärast seda, sõltuvalt valitud hüdroisoleerimise viisist.

  Kommunikatsioonide paigaldamine

  Uue veetorustiku jaotamine, kanalisatsiooni ja ventilatsiooni monteerimine, elektrikaablite paigaldamine peavad olema teostatud arvestades kehtivaid ehitusnorme. Selles töös on hulgaliselt nüansse. Näiteks, veetorustiku väljundid peavad asetsema täpselt selleks ettenähtud kohtades. Torud, enamuses juhtudel paigaldatakse varretesse seinte sügavuses, kuid veefiltritele ja –arvestitele peab olema tagatud lihtne juurdepääs.

  Kanalisatsioonitorud peavad olema paigaldatud teatud kaldega, vastasel juhul need võivad tihti ummistuda. Ei tasu unustada ka tõhusat ventilatsiooni. Siin on samuti vajalik tasakaal: liiga kiire õhuvahetus — ja vannitoas on külm, liiga nõrk ventilatsioon — ja ruumis jääb püsima niiske õhk.

  Viimistlustööd

  Seinte viimistlemiseks vannitoas kõige tihedamini kasutatakse keraamilist plaati. See on väga ilus, vastupidav ja hügieeniline viimistlusmaterjal, mis aga nõuab kogemusi sellega töötamiseks. Valida vooderduse õige järjepidevus, järgida ridade horisontaalsust ja vertikaalsust, sisse lõigata sellesse haprasse materjali avasid — need on üksnes mõned spetsiifilised oskused, milliseid peab omama hea plaatija. Plaat — ei ole ainus materjal, mida kasutatakse vannitoa seinte viimistlemiseks. On võimalik, näiteks, värvimine veekindlate koostistega.

  Vannitoa kujundus

  See etapp sisaldab endas:

  • vanni ja valamu paigaldamist;
  • segistite ja duši paigaldamist;
  • veesoojendi ja pesumasina jne. ühendamist.

  Tuleb ette ka keerulisi töid: dušikabiini kokkupanek, vanni ühendamine hüdromassaažiga, piiratud võimalustega inimeste jaoks seadmete paigaldamine ja muu.

  Täiendavate tarvikute ja mööbli paigaldamine vannitoa jaoks

  Remondi lõpetuseks paigaldatakse uus uks, paigaldatakse ja kinnitatakse mööbel, riputatakse üles nagid käterätikute jaoks ja riiulid seebi ja pisiasjade jaoks.
  Sõltuvalt remondi keerukusest ja tööde mahust vannitoa remont kestab mõnest päevast mõne nädalani. Täpsemad tähtajad suudavad meie spetsialistid öelda teile konsultatsiooni ajal. Nad vastavad ka kõikidele teie küsimustele, mis puudutavad materjalide ja tehnoloogiate valikut.

  WC-de remonditeenused

  Reeglina, WC remonti teostatakse koos vannitoa remondiga. Kuid see ei ole tingimata. Kuna niiskuse kõikumised WC-s on minimaalsed, selle viimistlemiseks võib kasutada mitte ainult keraamilist plaati, vaid ka tapeeti, puit- ja plastikpaneele, erinevaid dekoratiivseid krohve ja teisi materjale. Iga materjal omab oma erisusi, sellepärast töötamiseks nendega on vajalikud vastava profiiliga meistrid.

  WC kapitaalremondiga kaasneb ka sanitaartehniliste kommunikatsioonide ja seadmete vahetus. Meie spetsialistid tuginevad suurele kogemusele ja suudavad viia ellu mis iganes disainilahenduse. Näiteks, üha suuremat populaarsust koguvad rippuvad WC-potid. Need on traditsioonilistest põrandalseisvates kompaktsemad ja võimaldavad suurendada WC vaba ruumi.

  ОSaatke tellimus vannitoa remondiks.