vannitoa-remont.ee
Back

Meist

Me tegeleme remondiga. Meie töö — see on paigaldada veevarustustorustikke, monteerida elektrijuhtmestikku ja teostada vooderdamist keraamilise plaadiga. Aga veel me loome ilu, lisame elule mugavust ja viime ellu unistusi.

Arvate, et see on liialdus? Kas tõesti? Iga inimene, sisenedes oma ilmetu ja kohmakasse vannituppa, sügavalt unistab, et see oleks ere, mugav ja läbimõeldud. Pärast meie poolt tehtud remonti vannituba muutub just selliseks.

Sanitaarsõlmede, vannitubade ja tualettruumide remont on tehniliselt ja korralduslikult keerukam kui mis tahes muu remont korteris. Siin on nii kitsendatud tingimused, vajadus järgida ehitus norme ja nõudeid kommunikatsioonide monteerimisel, kui ka oskus töötada erinevate viimistlusmaterjalidega.

Firma, mis spetsialiseerub vannitubade ja WC-de remondil

Kuid, Teil –meie klientidel, süveneda nendesse üksikasjadesse ei ole vajadust. Meie firma tegeleb vannitubade ja WC-de remondiga alates 2006 aastast. See on sadu teostatud tellimusi. Nende numbrite taga on suur meie kogemus ja ta on Teie teenistuses.

Me teostame kogu remonditööde kompleksi algusest lõpuni:

  • demonteerimine;
  • krohvimistööd;
  • elektrimontaaž, kommunikatsioonide kaabeldus ja sanitaartehnika paigaldus;
  • plaatimistööd;
  • uste jm. paigaldus.

Vanitoa ehitus Tallinnas

Meie saadud kogemus võimaldab viia ellu mistahes disaini-idee. Töö jaoks me valime kontrollitud materjalid ja tehnoloogiad: tellija saab ilusa ja püsikindla tulemuse.

Samas, me kindlasti võtame arvesse iga konkreetse sanitaarsõlme iseärasusi. Meil on varuks palju valmis lahendusi, kuid, kui see on vajalik, teie vannitoa jaoks me leiame ja pakume originaalse.

Kõik meistrid — elektrikud, santehnikud, plaatijad ja tislerid — teevad tihedat koostööd: tekkivad küsimused lahendatakse viivitusteta. Brigaadi organiseeritud töö lühendab remondi tähtaegu: tellijatel ei tule oodata, millal spetsialist vabaneb.

Iga meie meister vastutab lõpptulemuse eest, sellepärast kõik remondi etapid — alates seinte tasandamisest kuni valgustite ühendamiseni — teostatakse garanteeritud kvaliteediga. Kõikidele töödele te saate kirjaliku garantii.

Vannitubade ehitus – Planeerimine

Planeerimine, kooskõlastamised, materjalide kohaletoimetamine, koristamine ja prügivedu — ilma nende toimetusteta ei möödu ükski remont. Kuid meie tellijad võivad kogu tähelepanu koondada disainile, keraamilise plaadi valikule ja taolistele toimetustele. Teil ei ole vaja kõrvale kalduda rutiinile:

Kui meie asume tööle, me teeme rohkem, kui te ootate.