Firma, mis spetsialiseerub vannitubade ja WC-de remondil

Firma, mis spetsialiseerub WC-de remondil

Me tegeleme remondiga. Meie töö — see on paigaldada veevarustustorustikke, monteerida elektrijuhtmestikku ja teostada vooderdamist keraamilise plaadiga. Aga veel me loome ilu, lisame elule mugavust ja viime ellu unistusi.

Arvate, et see on liialdus? Kas tõesti? Iga inimene, sisenedes oma ilmetusse ja vormitusse vannituppa, sisimas unistab, et see oleks ere, mugav ja läbimõeldud. Pärast meie poolt tehtud remonti vannituba muutub just selliseks.

Sanitaarsõlmede, vannitubade ja WC-de remont on nii tehniliselt kui ka organisatoorselt keerulisem mistahes teisest remondist korteris. Siin on nii kitsendatud tingimused, vajadus järgida ehitus norme ja nõudeid kommunikatsioonide monteerimisele kui ka oskus töötada erinevate viimistlusmaterjalidega.

Vanitoa ehitus Tallinnas

Kuid, Teil –meie klientidel, süveneda nendesse üksikasjadesse ei ole vajadust. Meie firma tegeleb vannitubade ja WC-de remondiga alates 2006 aastast. See on sadu teostatud tellimusi. Nende numbrite taga on suur kogemus ja see on Teie teenistuses.
Me teostame kogu remonditööde kompleksi algusest lõpuni:

  • demonteerimine;
  • krohvimistööd;
  • elektrimontaaž, kommunikatsioonide kaabeldus ja sanitaartehnika paigaldus;
  • plaatimistööd;
  • uste jm. paigaldus.

Meie kogunenud kogemus võimaldab viia ellu mistahes disaini-idee. Töö jaoks me valime kontrollitud materjalid ja tehnoloogiad: tellija saab ilusa ja püsikindla tulemuse.

Samas, me kindlasti võtame arvesse iga konkreetse sanitaarsõlme iseärasusi. Meil on varuks palju valmis lahendusi, kuid, kui see on vajalik, teie vannitoa jaoks me leiame ja pakume originaalse.

Kõik meistrid — elektrikud, santehnikud, plaatijad ja tislerid — teevad tihedat koostööd: tekkivad küsimused lahendatakse viivitusteta. Brigaadi organiseeritud töö lühendab remondi tähtaegu: tellijatel ei tule oodata, millal spetsialist vabaneb.

 

Vannitoa Remont

captcha

Firma, mis spetsialiseerub vannitubade remondil

Iga meie meister vastutab lõpptulemuse eest, sellepärast kõik remondi etapid — alates seinte tasandamisest kuni valgustite ühendamiseni — teostatakse garanteeritud kvaliteediga. Kõikidele töödele te saate kirjaliku garantii.

Vannitubade ehitus – Planeerimine

Planeerimine, kooskõlastamised, materjalide kohaletoimetamine, koristamine ja prügivedu — ilma nende toimetusteta ei möödu ükski remont. Kuid meie tellijad võivad kogu tähelepanu koondada disainile, keraamilise plaadi valikule ja taolistele toimetustele. Teil ei ole vaja kõrvale kalduda rutiinile:

Kui meie võtame teha töö, me teeme rohkem, kui te ootate.

Vannitoa Remont

captcha