vannitoa-remont.ee

Vannitoa ja tualeti remont Tallinnas

Adress:
Madara 31 – 31 10613 Таллинн, Эстония
Open map
Phone:
Time work:
ПН-ПТ: 10.00 - 20.00 СБ-ВС: выходной

Vannituba ja WC „võtmed kätte“ Rootsi standardite järgi

Teie WC ja vannituba vajab remonti.

Võimalik, et te tahate lihtsalt vooderdada seinu uue plaadiga kulunu asemel. Või on vajalik tõsisem renoveerimine: vahetada torud, korralikult tasandada seinad, arhailise vanni asemel paigaldada mugav dušikabiin. Te otsite meistreid, kes teostaksid kõik selle südametunnistuse ja garantiiga. Sellepärast te olete siin — firma OÜ Baltic Job Service veebilehel, kes osutab just nimelt sanitaarsõlmede remonditeenuseid.

Vannitubade ja WC-de remont — see on viimistluse kõrgem pilotaaž.Loetleme kõige tõenäolisemaid raskusi, mis eksisteerivad alati:

Firma OÜ Baltic Job Service pakub organisatsioonidele ja eraisikutele Tallinnas vannitubade ja WC-de remonti „võtmed kätte“. Me teostame ka plaatimistöid igas mahus ja raskusastmes. Kliendi soovil korraldatakse materjalide kohaletoimetamine ja prügi väljavedu peale remondi lõpetamist.

Meie lähenemine tööle

  1. Firma OÜ Baltic Job Service on asutatud 2006 aastal. Meil töötavad kutsealast haridust ja suurt kogemust omavad meistrid. Tööde võtted ja kasutatavad tehnilised lahendused on korduvalt järgi proovitud praktikas. Nad aitavad teostada mis iganes vannitoa remonti ja viimistlust maksimaalselt kiiresti ja kahjustamata tulemuse vastupidavust.
  2. Ühtlasi, iga objekt on meie jaoks eriline. Me mitte ainult ei kuula teid ära tähelepanelikult, ning arvestame teie soovidega. Tähtsust omavad konkreetse vannitoa ja konkreetse WC iseärasused. Olgu see korter uusehitises, vana maamaja või büroohoone — meie leiame ja pakkume optimaalset lahendust iga juhtumi jaoks. Me ei võta raha mittevajalike toimingute eest nagu «mis oleks», kuid me jääme kindlaks tööde teostamisele, mis on vajalikud teie vannitoa pikaajaliseks ja laitmatuks kasutamiseks.
  3. Töös me kasutame spetsialiseeritud professionaalklassi tööriistu: teemantlõikurid, lasermõõtjad, torude surve testerid jt. Ainult nad võimaldavad ühendada täpsus kõrge tootlikkusega, ja sellest otseselt sõltub ka tööde teostamise kvaliteet ja tähtajad.
  4. Veel üheks meie põhimõtteks on — täpselt valitud kaasaaegsete materjalide kasutamine. Nii, hüdroisoleerimiseks me valime materjali ja selle rakendamise viisi sõltuvalt seinte ja vahelagede konstruktsioonist. Omakorda, plaadiliim seinte vooderdamiseks smaltaga erineb sellest, mida kasutatakse raskete looduslikust kivist plaatide jaoks.

Tere tulemast!

Kui palju läheb maksma vannitoa remont

Meie hinnad on konkurentsivõimelised ja täielikult vastavad kvaliteedile. Mõningatega neist te võite tutvuda meie veebilehel.

Kui te aga tahate täpselt kindlaks määrata, kui palju läheb maksma teie vannitoa, WC remont või köögi plaatimine, meie mõõtja tuleb teie juurde tasuta ja koostab eelrve. Teie soovil ta teostab vajalike materjalide ja täiendavate teenuste maksumuse hinnangu. Kõik koos annab teile kõige täiuslikuma pildi vajalikest kuludest.Te saate teha otsuse, tuginedes faktidele, aga mitte oletustele.

Helistage meile kohe praegu telefonil +372 53 53 53 51 või jätke tellimus veebilehel, meie spetsialistid võtavad teiega ühendust ja vastavad kõikidele küsimustele.

Kuidas meie töötame

  1. Teie jätate tellimuse veebilehel või telefoni teel.
  2. Mugaval ajal tuleb kohale meie mõõtja, selgitab välja kõik ülesande üksikasjad ja koostab eelarve, milles loetletakse ära remonditööd ja täiendavad teenused.
  3. Teie võtate aega mõtlemiseks või võite sõlmida lepingu kohe, milles märgitakse ära teenuste maksumus ja nende osutamise tähtajad.
  4. Määratud päeval meistrid alustavad remondi teostamist.
  5. Teie jälgite tööde käiku, kontrollite neid, avaldate oma soove. Või võite remondi ajaks ära sõita ja tulla tagasi siis, kui kõik tööd on lõpetatud.
  6. Teie võtate vastu puhta uuendatud vannitoa, mis on täielikult valmis koheseks kasutamiseks.

Kui teil juba on olemas töövõtja

Kindlasti te mitte täna ei hakanud planeerima vannitoa remonti. Te olete juba läbi rääkinud mitmete töövõtjatega ja valinud välja selle, kes teeb teile remonti. Te üksikasjalikult rääkisite talle sellest, millisena te näete uuendatud vannituba,tema koostis teile üksikasjaliku eelarve tööde ja materjalide kohta, arvestades ettenägematuid kulutusi. Kõik nüansid on arvesse võetud ja kirja pandud lepingu lisas, mille te allkirjastasite töövõtjaga.Te tegite kõik õigesti. Ja juba üsna varsti te riputate käterätiku nagisse oma uuendatud vannitoas.Sellegipoolest, vahel plaanid nurjuvad ja parem on kindlustada end ootamatuste eest. Säilitage meie telefoninumber +372 53 53 53 51 või lisage selle lehekülje aadress teie brauseri järjehoidjasse. Kui vajate remondil abi, tuleme teile alati appi.

Hinnad

Vannitoa remondi hinnad 2020a
Seinad
Põrandad
Elektritööd

Tööde teostamiseks tellimuse esitamiseks täitke allpool olev vorm. Meie spetsialist võtab teiega ühendust lähimal ajal!

Täida allolev tellimisleht ja saada see ära.